Cucinare è una forma d'amore.

V našom showroome sme spojili kaviareň, bistro, aperitív bar a obchod s vyberanými talianskymi produktami, aby vznikol unikátny koncept zrealizovaný v modernej a  nadčasovej predajni.

Hovorí sa, že varenie je forma lásky a preto nám záleží na výbere poctivých dodávateľov, ktorí kladú dôraz na selekciu tých najlepších surovín a prihliadajú na tradičné postupy výroby. U nás nájdete kvalitu, rôznorodosť, nové chute a inšpiráciu pre vašu kuchyňu. 

Široká ponuka výrobkov Vám prinesie lavínu chutí, vôní a nápadov určených pre tých, ktorí vyhľadávajú okrem dobrého a kvalitného jedla aj niečo navyše.

Začnite s úsmevom

Deň v Pane & Olio začína rannou vôňou croissantov a čerstvo zomletej kávy.

Raňajky spojené s  typickou rannou atmosférou Talianska si vychutnáte v príjemnom a pozitívne naladenom prostredí. 

Lunchtime

Na obed si u nás môžete vybrať z bohatej a chutnej ponuky, kde nájdete vždy niekoľko našich srdcových záležitostí.

Záleží nám na výbere ingrediencií, na ich spracovaní a na našom profesionálnom prístupe. Jednoduchosť u nás neznamená vzdávať sa kvality, ale práve naopak, cieľom je vyzdvíhnuť prirodzenú chuť, arómu a textúru jednotlivých jedál.

Oddych po práci

Deň ukončíme pohodovým posedením v štýle aperitiva, ku ktorému neodmysliteľne patria crostini, chlebíky a fingerfood. K poháru červeného vínka, alebo šumivej franciacorty patrí aj degustácia šuniek, salám a syrov, pri ktorej zabudnete na vaše problémy a dobijete si energiu na ďalší deň.

Cestou domov

Potrebujete pripraviť večeru pre Vašu rodinu, alebo priateľov? Chcete ich prekvapiť niečím špeciálnym a nemáte dostatok času?

Výberom produktov z nášho obchodu objavíte nový, zdravý a zábavný spôsob prípravy jedla. Nebojte sa spýtať na inšpiráciu.